"Taraf" saçmalayacak yer arıyor


Taraf'ını hepimizin bildiği ve Türk Milleti,Devleti ve Ordusundan karşı tarafta yer tutmayı iş bilen "Taraf" gazetesi ne yapmaya çalıştı kimse anlayamadı ve twitter'da herkesin t..şşk malzemesi oldu.
Elde değil gülmemek; Muhsin Yazıcıoğlu'nu NTV düşürdü. Ahmet Altan denyosu(az bir kelime daha fazlasını yazmak istemedim) işte bu başlıkla yazısını dillendiriyordu. NTV 'nin14.34 te aradığını yani kazadan önce arayıp manyetik alan oluşturduğunu ve helikopteri düşürdüğünü söylüyordu. NTV'den cehalet dünyası Ahmet dAltan'a cevap geldi.

O bahsedilen saat GMT'ye göreydi yani İngiltere Greenwich'e göre. Türkiye'de saat GMT+2'dir. Yani oradan 2 saat ileridir. Zaten pek çok yerde saat seçerseniz İstanbul GMT+2 yazar. Yani aranan saat 16.34 'tü düşüşten sonraydı.
NTV Ahmet Altan'ı cevapladı.

Neyse ki dalga geçmemiş; şahsen ben olsam:
Ahmet oğlum saçmalayacak başka şey kalmadı mı? Nereye kadar bu iddialarla yaşayacaksın?
Aldığın kapakların sayısı 2 tabak 3 bardağı geçti yetmedi mi?..
Orduya salladın sana belgelerle kapak yaptı daha yeni yok hızını alamadın devlet ve kurumlarından vazgeçip özel sektöre de sallamaya başladın, liberal misin komünist misin anlayamadık ki seni amacın ne dayı yaa?

Kafayı yemek üzeresin tirajı artırmak için başka yollara başvur artık dAltan; magazine yüklen ya bari böyle saçmalamaktan iyidir.

0 Yorum Karalandı. 'Karalamak' için tıkla:

Blog Widget by LinkWithin

Copyright © 2009 - Karalama Defterim - Tüm Hakları Saklıdır ve kartalizma_okan 'a aittir
Yazılan "bi kaç kelam" a saygı göstererek aktif bağlantı adresi vermeden kopyalama yapmayınız. Blog en iyi Google Chrome ile sonuç verir.