Ağlama Guiza Beni de Ağlatacaksın


"Guizaa Guizzzaaaaa kaçırıyoorrr." Sabri'nin dağlara taşlara vurduğu şutlar kadar Guiza da kaçırdıklarıyla bilinir oldu. Bu maçı Fenerbahçe'nin kaybedeceğini söylemiştim, Lille maçında sakatlanan Lugano bu maçta çok riske edilmeyecekti, Fenerbahçe defansı dökülüyor, Bursa'nın kupadan kalan kini var ki bunu saha içinde de gördük, ayrıca da mücadeleyi bırakmayan bir takım. İlk yarıda 2-0 iken maç Bursa ikinci yarı 3-2 kazanır git iddaa oynanıyorsa şimdi oyna dedim yanımdakilere ama bu Fenerli arkadaş imkan vermiyordu buna.

Şimdi herkes diyecek ki kendi takımına baksana sen, birazdan ona da bakacağım önce bi diyeceklerim var. Guiza ağlattı ağlattı en sonunda dayanamadı ağladı. Pek çok Fenerbahçe taraftarı ona tepkili ama bir blogda okuduğum Fenerbahçe Taraftarı'nın özür mektubu vardı kendisine. Ben gözyaşlarını görür görmez Fenerbahçeli abime döndüm dedim; "Bu millet mazluma, gözyaşına dayanamaz affederler." Cümlemin üstünden biraz geçsin bre arkadaş bi hemen yufkalanmasın o gönülleriniz. Bu kadar parayı alıp da sadece pozisyona giresin diye değildir o paralar, pozisyona girmek bişey getirmiyor onu iyi paslarla pozisyona sokan Alex yapıyor ki orda o pası bu seviyeye gelmiş pek çok futbolcu alır pozisyona da girer hoca.

E o zaman dönelim şimdi bizim takıma; bizim takımda yani Beşiktaş'ta yok mu bu kadar kaçıranı? 7 Mt kale önünde 2 Mt den dışarı vuran bi Nobre var. Koşuyor ediyor diyerek ona da teselli bulunuyor ama aldığı paraya bakarsanız Guiza onu katlıyor. Tabii ki bu kaçırmasını meşruu kılmaz ama bu paraya bu kalite oyuncu oluyor. Buradan dönüyorum değerli basına; her transferde pahalı aldınız diye Beşiktaş'a yüklenen basın bunu da bi ara yazın olmaz mı ki? Fenerbahçe top oynamıyor kadro derinliği desen yok, defans dökülüyor ama yazılanlara baksan Fenerbahçe çakma Barça oluyor. Sorun değil Fenerbahçe daha çok kaybeder bu görülüyor, boşver yazmasın basın biz biliyoruz ya gerçeği neyin ne olduğunu. Guiza Beşiktaş'ta olsaydı varın bir de siz düşünün ne çok para verildiği kalırdı basında ne de çok büyük para aldığı. Basın hepiniz mi Fener'lisiniz yahu?

0 Yorum Karalandı. 'Karalamak' için tıkla:

Blog Widget by LinkWithin

Copyright © 2009 - Karalama Defterim - Tüm Hakları Saklıdır ve kartalizma_okan 'a aittir
Yazılan "bi kaç kelam" a saygı göstererek aktif bağlantı adresi vermeden kopyalama yapmayınız. Blog en iyi Google Chrome ile sonuç verir.