Ezel'in Senaristleri Açıkladı


Geçen günlerde dizinin Monte Cristo Kontu'ndan alıntı olduğunu söylemiştim. Senaristlerden bi açıklama duymadığımız gibi bir kişi de basında bundan bahsetmedi. Hala bahsetmiyor, bunun gizli bi reklamcılık işi olduğunu düşünüyorum. Cem Yılmaz'ın her projesinden sonra çalıntı diye ortaya çıkan basın şimdi nerde merak içindeyim.

Konuya gelecek olursam; bu akşam "Saba Tümer'le Bu Gece"nin konuklarından biri dizinin senaristleriydi. Başından beri izlemesem de önemli kısmını izledim; çok adını geçirmek istemeseler de sorular geliyordu ve ağız kenarıyla söyleseler de sonunda söylediler; "Monte Cristo'dan alıntı, temel olarak karakter ve temel hikaye (intikam biçimi) alıntı." dediler ama olayların gelişimi ve diğer şeylerin kendilerine ait olduğunu söylediler. Yani bi anlamda çıkış noktası oldu sonrası üzerine bina inşa ettiler. Umuyoruz dizi kalitesini kaybetmeden devam eder.

0 Yorum Karalandı. 'Karalamak' için tıkla:

Blog Widget by LinkWithin

Copyright © 2009 - Karalama Defterim - Tüm Hakları Saklıdır ve kartalizma_okan 'a aittir
Yazılan "bi kaç kelam" a saygı göstererek aktif bağlantı adresi vermeden kopyalama yapmayınız. Blog en iyi Google Chrome ile sonuç verir.