Komutanlar ve Grizu

STV haber spikeri öyle bir yorum getirmiş ki işte bu da vidyosu;Grizu patlamasını gelip Ergenekon'a bağlıyor. Bu kadarı da ayıp artık, ağzınızın salyaları görünüyor. Ayrıca tutuklanmamış göz altına alınmış kişilerdir. "Komplo teorisi mi yoksa tevafuk (tesadüfi) mudur" bilmem demiş ben söyleyeyim hiç biri değil bu; art niyet bu, fitnedir bu, ayıptır bu. Diyecek söz bulamıyorum artık, TSK'yı yere düşürdük vuruyoruz sanıyor ama farkında değil ki çok küçülüyor, Türk Milletinin göz bebeğine böyle saygısızca vuruyor. Nedir bu kadar derdiniz be? Dindarsınız da Askerliğin, vatan savunmasının kutsallığını bilmiyor musunuz? Cezası olan varsa çeker ama böyle saçma salak akılsızca kötü niyetle yapılan açıklamalarınız komplo teorileriniz fitne çıkarmalarınızın da bir sınırı olmalı!
Size ne denir ki, Allah akıl fikir vermekle kalmasın sizin deyiminiz olan "şefkat tokadı"nı öyle bir çaksın ki 3 tur dönün anca kendinize gelirsiniz!

Dedikleri ise şunlar;

Sevgili seyirciler tabii nasıl bir bağlantı kurabilirsiniz. Biz sadece hatırlatma yapıyoruz. Geçen sene Aralık ayında Bursa'da bir maden kazası meydana gelmişti. 19 madencimiz can vermişti.
Peki bu olaydan hemen bir gün önce ne olmuştu bir hatırlayalım. İstanbul'a cumhuriyet savcılarına İbrahim Fırtına, Aytaç Yalman, Özden Örnek gelip ifade vermişlerdi. Geldiklerinin hemen ertesi günü, pazar akşamı ise Bursa Mustafa Kemal Paşa'da 19 madencinin öldüğü maden kazası vuku bulmuştu.

Dün gözaltılar oldu, Balyoz Darbe planıyla ilgili, bugünse ne yazık ki işte Balıkesir Dursunbey'den gelen böyle bir maden kazası haberi var. Nasıl bağdaştırırsınız ya da var mıdır bir bağlantı yoksa sadece ve sadece tevafuk diyebileceğimiz hadiseler midir bunlar, bunu da sizin izanınıza bırakıyoruz. Belki de varsa da bir bağlantı tabii komplo teorisi üretmek hiç hoş değil. Çünkü birisinde 19 kişi diğerinde 17 kişi can verdi".

0 Yorum Karalandı. 'Karalamak' için tıkla:

Blog Widget by LinkWithin

Copyright © 2009 - Karalama Defterim - Tüm Hakları Saklıdır ve kartalizma_okan 'a aittir
Yazılan "bi kaç kelam" a saygı göstererek aktif bağlantı adresi vermeden kopyalama yapmayınız. Blog en iyi Google Chrome ile sonuç verir.