Ulukışla Savunması


İnternet gündemine 2009 yılında düşen bir makale: Ulukışla Savunması. Son yıllarda ortalığı kasıp kavuran "Metal Fırtına" serisine benzeyen bir makale. Ancak ona göre daha gerçekçi nedenlere dayandırılmış. Makale 2009 Nisan'ında Obama'nın Türkiye'ye geldiği gün yazılmış ve o günden başlayarak tam 15 Sene sonrasını öngörüyor. Ne kadar tutarlı bilinmez ve en nihayetinde bu bir öngrü. Fütüroloji denilen Gelecek Bilim alanına armağan. Yazar "Armagedon"dan bahsediyor, yani Kur'an'da da bahsedilen çıkacak Büyük Savaş.

Yazar önümüzdeki 3-5 Yıl içinde çıkacağını söylediği savaşı ABD-Rusya ana eksenli olarak oturtuyor ve İran-İsrail arasındaki bir sürtüşmeden doğabileceğini öngörüyor. ABD'nin Kıbrıs üzerinden Mersin ve Adana'ya geçtikten sonra Başkent Ankara'ya doğru yol alacağını söylüyor. Kıbrıs da uzun bir süre işgale kurban gidiyor. Boğazlar'ın bile elden gideceğini söyleyen yazar başlığa adını verdiği savunmayı Ulukışla'da başlatıyor! Ulukışla, Niğde'dedir ve stratejik önemine inanır yazarımız. Nitekim yazar askerdeyken bir uzman çavuş'tan Türkiye'nin işgal olacağını onları da Ulukışla'da durduracağımızı duyduğunu söylüyor. Uzman Çavuş da bir evliyaullah'tan duymuş.

Ayrıca bir bilgi de Ordumuz da burayı stratejik bir nokta olarak belirlemiş ve Tabur seviyesindeki birliği Tugay seviyesine çıkartmış.

Çok uzun bir makale bu, makalenin devamında Rusya da Türkiye'ye saldırıyor Mehdi ortaya çıkıyor. Sonuç olarak büyük buhranlı dönem geçiren ülkemiz Mehdi'nin çıkışıyla moral ve güç buluyor. Deccalle baş eden Mehdi onu da yok ettikten sonra dünya Altın Çağı'nı yaşar.

MAKALEYİ OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Çok sarsıcı bir yazı, tabii ki doğruluğu bilinmez inanmayabilinir de fakat insan böyle bir senaryoyu bile okuyunca kötü oluyor. Dünya'nın selahiyeti ve barışı için Allah gerçek Müslümanları korusun.

0 Yorum Karalandı. 'Karalamak' için tıkla:

Blog Widget by LinkWithin

Copyright © 2009 - Karalama Defterim - Tüm Hakları Saklıdır ve kartalizma_okan 'a aittir
Yazılan "bi kaç kelam" a saygı göstererek aktif bağlantı adresi vermeden kopyalama yapmayınız. Blog en iyi Google Chrome ile sonuç verir.