Geçmişten Günümüze Beşiktaş Formaları

Formalar kulüplerin hayatında önemli bir kutsallık taşır. Taraftarlar için de kutsaldır o forma. Hatta "o forma kutsaldır nasip olmaz herkese". Geçmişten günümüze anılır bazen nostalji yapılır yeni sezon tasarımlarında yer alır. Her sezon heycanla bekleriz takımımızın formasıdır o, mabedimizin yeni kutsalıdır.

Geçenlerde tarihteki kötü formalardan, sonra da Beşiktaş'ın formalarının pahalılığından bahsetmiştik. Bir arkadaşımız Beşiktaş Formaları için blog açmış. Bu blogda geçmişten bugüne Beşiktaş formaları yer alıyor. Aşağıdaki resimlerde iyi bir çalışma var, resimleri o arkadaş da internetten rastlantı sonucu bulmuş ve kimin bu çalışmayı yaptığını bilmiyoruz. Güzel bir çalışma olmuş, adını bilemesek de teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Beşiktaş'ın diğer formalarına http://besiktasformalari.blogspot.com adresinden ulaşabilirsiniz. Pek çok formanın resimleri var kaleci formaları da dahil. İlgilenenler inceleyebilir. İnternet koleksiyonu gibi bir şey yapılmış gerçekten. Formaları inceleyip çocukluğunuzdaki formaları görünce eski günlere dönebilmek hoş.

İşte formalar, kronolojik olması için aşağıdan yukarı geliniz ve resmin üstüne tıkladığınızda daha büyük görebilirsiniz.0 Yorum Karalandı. 'Karalamak' için tıkla:

Blog Widget by LinkWithin

Copyright © 2009 - Karalama Defterim - Tüm Hakları Saklıdır ve kartalizma_okan 'a aittir
Yazılan "bi kaç kelam" a saygı göstererek aktif bağlantı adresi vermeden kopyalama yapmayınız. Blog en iyi Google Chrome ile sonuç verir.