Şimdi Biz UTANIYORUZ!


Avrupa'da elenmeler üzerine tek bi kelime dahi edesim yoktu, zaten ülke puanını takımlar için değil UEFA'da 4 takımla temsil edilme imkanı için istiyordum ancak kalsın kalsın. Vermanteblog yine yazacağım yazıda etki yaptı, 8-0 diyorlardı ya hani bir ara şimdi kaç 8-0 oldu bu biliyor musunuz?

Ondan da alıntı yapmak istiyorum,

Ve şimdi ben sizlerle makara yapacağım.. Bütün sezon bu geceyi hatırlatacağım: 26 Ağustos. Bütün sezon ağlayacaksınız gülünecek halinize.. Derbi kazanacaksınız, avrupada olmadığınızı hatırlatacağım ve sizler yine 26 Ağustos'a döneceksiniz.. Üzülmüyorum ulan ülke puanı da umrumda değil.. Nefret edecekseniz de edin.. Siz o yağmurlu İngiltere gecesinde ülke puanı dediniz mi? Vurdukça vurdunuz.. Şimdi sizin dudağınız patladı, kaşınız açıldı, kan şekeriniz düşmeye başladı!Bunlar az bile daha çook haklıca yazmış adam, devamlarını burdan okuyun.

Demek ki gün gelirmiş Avrupa Fatih'liği yalan olurmuş, müzeye gidin şimdi, kupa nerdeeee hanimiş kupaaa kupaa goook.

Avrupa'ya gidip de bizi hep rezil eden Fenerbahçe, PAOK gibi kalitesinin her türlü bizim "büyük" takımlarımızın altında olduğu belli bi takıma nasıl elenilirmiş?
Siz o 8-0'la dalga geçtiniz ya, Vermante'nin de vurguladığı gibi Türk takımı ama buuu demediniz ya alın size işte Avrupa!..

Quaresma alemciymiş, Guti yaşlıymış. Yaşı başı gördük beyler! PAOK'a Ayasofya'nın yıkılan minarelerini intro'suna koydurdunuz ya UTANIYORUZ SİZDEN!

90'da gol attığın adını hiç duymadığımız Karpaty'e 92 de hem de rakip 10 kişi gol yediniz ya, UTANIYORUZ SİZDEN!

Şimdi biz UTANIYORUZ işte!

Basın, bunu da yazın!

1 Yorum Karalandı. 'Karalamak' için tıkla:

Adsız dedi ki...

hadi ordan. 1 tur geçtiniz diye havalandınız. son 10 yılda ülke puanına en çok hangi takım katkı yapmış araştırın. matelist'ten 4 yerken de bizden utanıyor muydunuz?

Blog Widget by LinkWithin

Copyright © 2009 - Karalama Defterim - Tüm Hakları Saklıdır ve kartalizma_okan 'a aittir
Yazılan "bi kaç kelam" a saygı göstererek aktif bağlantı adresi vermeden kopyalama yapmayınız. Blog en iyi Google Chrome ile sonuç verir.