Ayarsız Zaytung Komik Değildir!


Zaytung.com sitesini bilmeyenlerin sayısı her geçen gün azalıyor. Zaytung komik haberler yapan, gündemi alaycı bir dille ele alan ve genellikle klişe gazeteceliğe gönderme yapan bir site. Ciddiye alınmaması gerektiğini söylemeden bilmeyenlere tavsiye etmemeli.
Kullanıcıların da haber, girdi gönderebildiği sitede onaylanmadan espriler yayınlanmıyor ve hani "belki yayınlanır" diyerek de gönderdiğim sıradan hiç bir esprim yayınlanmadı sitede. Onay sistemi çok ciddi işliyor ve gerçekten komik haberler yayınlanıyor.

Ancak Zaytung'un son yayınladığı ya da onayladığı bu haber bana çok da komik gelmedi: Son 10 Yılda Münir Özkul'un Vefatıyla İlgili 20'den Fazla VTR Hazırlayan Televizyoncunun Sabırlı Bekleyişi Sürüyor

Şakanın ya da komik haberin de bir sınırı olmalı! Zaytung bu haberi bir an evvel geri çekmeli. Bir insanın hastalığıyla dalga geçmekten öte bir şey değildir. Ve ağır bir hastalığıyla dalga geçemektir bu!
Severek takip ettiğim zaytung'tan bunu beklemezdim!

1 Yorum Karalandı. 'Karalamak' için tıkla:

Adsız dedi ki...

http://www.zaytung.com/haberdetay.asp?newsid=7460

yukarıdaki haber de zaytung adına bir başka ayıptır. arada bir yapıyorlar böyle.

Blog Widget by LinkWithin

Copyright © 2009 - Karalama Defterim - Tüm Hakları Saklıdır ve kartalizma_okan 'a aittir
Yazılan "bi kaç kelam" a saygı göstererek aktif bağlantı adresi vermeden kopyalama yapmayınız. Blog en iyi Google Chrome ile sonuç verir.