Son zamanlarda izlediğim iki adet dizi vardı sayıyla da 2. Behzat Ç. ve Leyla İle Mecnun. Afili tayfadan Emrah Serbes'in kitabından uyarlandığı ve yazarlığını yaptığı Behzat Ç ve Onur Ünlü'nün (kendisini ve şiirlerini de çok severim) yönetmeni olduğu Leyla İle Mecnun dizileri bu hafta birbirlerini ağırlayacak. 4 Mayıs'ta TRT'de Behzat Ç. ve ekibi Leyla İle Mecnun dizisinde olacak. 8 Mayıs'ta Leyla İle Mecnun'dan - kimler olur bilmiyorum ama Mecnun, İsmail Abi, Dede en azından favorilerim - bir grup ya da her biri Behzat Ç.'de yer alacaklar.

Türk televizyonlarında samimiyetiyle ve doğallığıyla farklı bir dizi olan (küfüre takılanlar olayın bütününü göremeyenlerdir) Behzat Ç. Yine komedi diye yutturulan sitcomların arasından sıyrılıp farklı bir yeri olan ve absürd komedi tarzıyla da cesur bir iş olarak Leyla İle Mecnun'un bu hareketini tebrik mi ne tebrik edicem ya ben kimim ki çok mutlulukla karşılıyorum.

Not: Bu dizileri izlemiyorsanız izleyin diye değil bu haber, izliyorsanız diye bu haber.

1 Yorum Karalandı. 'Karalamak' için tıkla:

mlk dedi ki...

"adam çay ısmarladı ya çay ısmarlayan adam kötü olur mu ya" :)

"Senin ağzından çıkanla kulağının duyduğunun aynı şey olmadığının farkında değilmisin sen"...:)))

İsmayil abi hooop:)

hastasıyız bu iki dizinin sabırsızlıkla bekliyorum yeni bölümü :)

Blog Widget by LinkWithin

Copyright © 2009 - Karalama Defterim - Tüm Hakları Saklıdır ve kartalizma_okan 'a aittir
Yazılan "bi kaç kelam" a saygı göstererek aktif bağlantı adresi vermeden kopyalama yapmayınız. Blog en iyi Google Chrome ile sonuç verir.